Wybierz kategorię

Mezoterapia igłowa skóry głowy


Wskazania:  sucha skóra głowy,wypadanie i osłabienie włosów profilaktyka przeciw łysieniu   Efekt:  wzmocnienie włosów, odżywienie skóry głowy Czas trwania:  30 - 80 minut

 

 

Mezoterapia igłowa skóry głowy

 

Trychologia zajmuje się problemami skóry głowy i badaniem włosów.

Przy problemie wypadania i przerzedzania się włosów efekty są widoczne po serii zabiegów mezoterapii głowy. Następuje pobudzenie metabolizmu w skórze i mieszkach włosowych co skutkuje zahamowaniem wypadania włosów i pobudzeniem ich wzrostu. Mezoterapia skóry głowy ma za zadanie dostarczyć do skóry właściwe substancje odżywiające cebulki włosów i przyspieszające ich wzrost. Do substancji tych należą witaminy, minerały, aminokwasy, peptydy, ekstrakty roślinne i komórki macierzyste.

Najtrwalszy i najszybszy efekt jest wtedy, kiedy jednocześnie wykonujemy zabiegi w gabinecie i do tego zażywamy suplementy. Po takiej kuracji i osiągnięciu oczekiwanego rezultatu, klienci z reguły raz na jakiś czas przychodzą na zabieg przypominający. Należy pamiętać, że jeżeli ktoś cierpi na chorobę przewlekłą np. Hashimoto, przy której bardzo często występuje nadmierne wypadanie włosów, czy też na łysienie androgeniczne, kuracje raz na jakiś czas trzeba powtarzać, kuracja musi być ciągła, z różną częstotliwością zabiegów.

 

Częstotliwość zabiegów: 1 zabieg co dwa tygodnie

Przeciwwskazania

- ciąża i okres karmienia piersią;
- alergia na składniki preparatu;
- choroby autoimmunologiczne;
- choroby nowotworowe;
- choroby metaboliczne;
- miejscowe stany zapalne skóry;
- opryszczka;

Nowości w Blue Clinic

Mezoterapia igłowa skóry głowy

Wskazania:  sucha skóra głowy,wypadanie i osłabienie włosów profilaktyka przeciw łysieniu 

Rewolucja w usuwaniu rozstępów i blizn

Skuteczna liwidacja zmarszczek, blizn i rozstępów. Radiofrekwencja mikroigłowa - najnowsze